Przejdź do treści strony

J&P

Budynek wielorodzinny - Szczecin

Umów się z konsultantem

Zadzwoń do nas: 091 434 19 99
lub podaj nam swoje dane - skonsultuje się z Tobą nasz konsultant.

Budynek wielorodzinny - Szczecin

            Budynek ten mieści się u zbiegu ulic Cegielskiego i Gdyńskiej. Jest to dwuklatkowa, pięciokondygnacyjna budowla, kształtem przypominająca literę „L”, która wraz z dziedzińcem tworzy teren zamknięty. W centralnej części dziedzińca zaprojektowano piaskownicę dla dzieci otoczoną drewnianą pergolą i zieleńcem.
           Cztery kondygnacje zajmuje 49 funkcjonalnych lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 115 m2. Są to 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania z samodzielnymi kuchniami lub aneksami kuchennymi połączonymi z salonem. Każde mieszkanie zaopatrzone zostało w indywidualnie opomiarowane media, przyłącze pod kuchenkę elektryczną oraz ogrzewanie miejskie z indywidualnymi stacjami cieplnymi.
           Piątą kondygnację stanowi przyziemie, w którym wyodrębniono 7 samodzielnych garaży, 10 miejsc postojowych w garażu wielostanowiskowym, 49 komórek piwnicznych i lokal usługowo-handlowy o powierzchni 114m2.
           Budynek posiada dwie przestronne klatki schodowe oraz specjalną platformę zamontowaną przy wejściu, która umożliwia swobodne poruszanie się po parterze osobom niepełnosprawnym.

Budynek Wielorodzinny
ul. Cegielskiego
Szczecin

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij